Ryanair JAUNUMS – reisi ar pārsēšanām

30.11.2020

Ryanair JAUNUMS – reisi ar pārsēšanām


Ryanair JAUNUMS – reisi ar pārsēšanām

Mūsdienās lielākoties reti var satikt cilvēku, kas vēl nav izmantojis Low-cost aviokompāniju reisus – Ryanair, Wizzair, Norwegian, Easyjet un citu. Ceļotlēti.lv statistikas dati apliecina, ka pēdējo piecu gadu laikā bija pieprasīti tā sauktie Multi Connection lidojumi, kas apvieno vienā rezervācijā vienas aviokompānijas, kā arī vairāku aviokompāniju reisus, kas savā starpā nav savienoti.

Pēc aviokompānijas Ryanair oficiālā bloga (http://blog.ryanair.com/) atspoguļotās informācijas, tika zināms, ka aviokompānija Ryanair 2017. gadā tuvākajā laikā plāno ieviest reisus ar garantētām pārsēšanām Romas Fjumičīno lidostā, kas nozīmē, ka reisi būs savienoti. Tiek plānots, ka gada laikā lidojumu skaits ar garantētām pārsēšanām palielināsies un Ryanair piedāvās lidojuma variantus ar pārsēšanām arī citās lidostas. Tādā veidā Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair ieviesis korekcijas savā lidojumu maršrutu – no punkta A līdz punktam B, plānošanas politikā. Ir jāatzīmē, ka Ryanair aviokompānija tuvākajā nākotnē, papildus saviem savienoto reisu maršrutiem ar nododamās bagāžas reģistrēšanu līdz galamērķim, plāno ieviest arī savienotus, garantētus reisus ar pārsēšanām kooperācijā ar partneru Īrijas  Low-cost aviokompāniju Aer Lingus un zemo cenu Norvēģijas aviokompāniju Norwegian Air Shuttle.

Ceļotlēti.lv aviobiļešu meklēšanas sistēma piedāvā klientiem rezervēt jau gatavus Low-cost aviokompāniju apvienotos reisus (ar pārsēšanām), dažādos virzienos – Tenerife, Portu, Alikante un citi. Klientus pirmām kartām piesaista šādu lidojuma variantu zemas cenas, jo lielākas daļas regulāro aviokompāniju, kas piedāvā savienotus reisus ar pārsēšanām, lidojumu variantu cenas ir ļoti augstas. Protams, rezervējot Low-cost aviokompāniju reisus ar pārsēšanām, pasažieri saskārās ar neērtību virkni: atsakās no nododamās bagāžas, izvēlas lidojuma variantus ar ilgstošām nakts pārsēšanām, lai saīsinātu risku nokavēt nākamo reisu, vai arī rezervē lidojuma variantus ar īsām pāršēšanām un balstās uz veiksmi.

Aviokompānijas Ryanair jauninājums – reisi ar garantētām pārsēšanām, startēs caur Romas Fjumičīno lidostu (ītal. Rome Fiumicino Airport). Ryanair mārketinga direktors Kenijs Džeikobs atzīmēja, ka šis jauninājums ir nozīmīgs solis un aviokompānijas plānos ir aktīvi paplašināt šī piedāvājuma klāstu, ja viss iecerētais izdosies sākumposmā.

Informāciju sagatavoja:

Valdis StupiņšCeļotlēti.lv mārketinga nodaļas vadītājs

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv


loading