Svarīga informācija - jūlijā slēgs Viļņas lidostu!

29.11.2020

Svarīga informācija - jūlijā slēgs Viļņas lidostu!


Svarīga informācija - jūlijā slēgs Viļņas lidostu!


Svarīga informācija Viļņas lidostas cienītājiem: no 14. jūlija lidosta būs slēgta!

Lidostā tiks realizēta plānveida skrējceļa rekonstukcija, kas ilgs 35 dienas – šajā laika periodā 14 no 16 aviokompānijām, kas šobrīd piedāvā lidojumus no Lietuvas galvaspilsētas lidostas, pārcels savus lidojumus uz Kauņas lidostu.

Ceļotlēti.lv brīdina pasažierus: ja Jūs plānojat ceļot šajā laika periodā, rezervējot aviobiļeti uzmanīgi pārbaudiet kāda lidosta ir norādīta rezerācijā – sistēma automātiski pārslēdz no Viļņas lidostas (lidostas kods - VNO) uz Kauņas lidostu (lidostas kods – KUN). Daudzas aviokompānijas piedāvā izlidošanu vēl no Viļņas lidostas, bet atgriezšanās būs jau Kauņas lidostā.

Rekonstrukcijas laikā tiek plānots atjaunot skrejceļa virsmu, kā arī nostiprināt skrejceļa pamatu un veikt tā termoizolāciju. Papildus tiks uzbūvēta jauna drenāžas un lietus ūdeņu novākšanas sistēma, kā arī rekonstruēta signāluguņu un to vadības sistēma.

Lidostas darbību tiek plānots atajunot no 18. augusta, bet ir jāatzīmē, ka dažas avikompānijas atsāks savus lidojumus no Viļņas lidostas tikai septembrī.

✈ Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit

✈ Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit

✈ Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit


Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv


Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv


loading