Svarīgi: pārbaude uz Šengenas zonas ārējās robežas

30.11.2020

Svarīgi: pārbaude uz Šengenas zonas ārējās robežas


Svarīgi: pārbaude uz Šengenas zonas ārējās robežas

Svarīga informācija visiem ceļotājiem!

No 07.04.2017 Valsts robežsardze uzsāka visu Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas un Šveices Konfederācijas pilsoņu pastiprinātas robežpārbaudes uz Šengenas zonas ārējās robežas.

Jaunā pārbaudes kārtība paredz, ka tagad un turpmāk starptautiskajā lidostā "Rīga", kā arī Rīgas, Ventspils un Liepājas ostā un robežkontroles punktos, robežsargi datorizēti pārbauda visas ieceļojošās un izceļojošās personas, kuri šķērsos Šengenas zonas ārējo robežu, piemēram, ceļojot uz Krieviju, Baltkrieviju, Tadžikistānu, Turciju, Azerbaidžānu, Uzbekistānu, AAE, ASV, Austrāliju, Šrilanku, Kambodžu un citas valstis.

Jauna kārtība paildzinās katras ārējo robežu šķērsojošās personas robežpārbaudes laiku, līdz ar to, Ceļotlēti.lv brīdina, ka lidostā jāieroda laicīgi - vismaz 2,5h pirms plānotā reisa izlidošanas!

"Pastiprinātu robežpārbaužu ieviešana saistīta ar Eiropas Parlamenta martā apstiprinātajiem grozījumiem Šengenas Robežu kodeksā. Šo grozījumu mērķis ir palielināt drošību Šengenas telpā un identificēt personas, kuras iespējams varētu radīt draudus sabiedriskajai kārtībai un iekšējai drošībai" - skaidro Valsts robešsardze.

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv


loading